Aktualita
7.10.2017 - Rybník
Rybník

 

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vám představili novinku ve výchově mladých hokejistů v klubu HCM Warriorr Brno. Jedná se o "trénink" s názvem Rybník.

 

Tréninková jednotka je v podstatě takový modifikovaný návrat do minulosti. Do minulosti, která vychovávala nepřeberné množství talentovaných hokejistů. Do minulosti, kdy hráči rozvíjeli svoje pohybové dovednosti učením „pokus omyl“. Do minulosti, kdy si děti přišly zahrát na rybník, utvořily skupinky a hrály proti sobě hokej bez zásahu dospělé osoby.

Cílem Rybníku je rozvoj nejenom pohybových dovedností, kdy si hráč může vyzkoušet sám věci, které mu nejdou, ve kterých má nedostatky (střelba, bruslení), ale také rozvoj komunikace mezi dětmi, vytváření rolí v kolektivu (vůdcovství). Pevně věříme, že „tréninkem“ Rybník si hráči budou prohlubovat prožitek ze hry, budou mít radost ze hry a budou rozvíjet svoji kreativitu a následně ji přenášet i do zápasů.

 

„Jedná se o ojedinělou možnost rozvoje mladých hráčů v dnešní uspěchané době. Momentálně nevím o žádném jiném klubu, co by takhle cíleně uvolnil led pro potřeby a rozvoj hráčů. Všichni v klubu věříme, že to bude mít velký přínos pro naše hráče“, zhodnotil sportovní manažer Michal Bartoněk.

Jak se zmiňujeme, jedná se o určitou modifikaci, uzpůsobenou daným podmínkám. Trénink Rybník má i svoje pravidla, která naleznete v sekci „ŠATNA“ a kterými je třeba se řídit. Na „tréninku“ Rybník budou hráči vždy pod dohledem trenéra z klubu, který ovšem pouze dohlíží a je přítomen z důvodu zajištění bezpečnosti, nikoli trénování.

 

Pravidla jsou na stránce Šatna.

NarozeninyNarozeniny
Ondřej Macháček
8 let
Narozeniny
Adam Přibyl
8 let
Narozeniny
Nicolas Klanica
9 let
Narozeniny
Jan Urbánek
10 let
Narozeniny
Jakub Touš
10 let
Narozeniny
Jakub Kafka
10 let
Narozeniny
Max Dolník
11 let
Narozeniny
Samueal Vašín
11 let
Narozeniny
Viktor Janák
11 let
Narozeniny
Adam Raušer
13 let
Narozeniny
David Barák
13 let
Narozeniny
Tomáš Kubíček
16 let
Narozeniny
Alex Mudrych
18 let
Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
 
Sponzor_Jihomoravsky_kraj
 
Sponzor_Mesto_Brno
 
Sponzor_Zakladni_skola_Uvoz
 
Sponzor_Mestska_cast_Brno-stred
Právní informace: © 2005 - 2018  

HCM Warrior Brno je sportovním projektem HCM Úvoz Brno, z.s. 

IČ: 266 64 208, se sídlem Úvoz 423/55, Brno, 602 00, spisová značka L 10476 vedená u Krajského soudu v Brně

[Author]